Bugun...


BULTÜRK’ten Başkan AYDINER’e Hayırlı Olsun Ziyareti
BULTÜRK – Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği Genel Başkanımız Rafet ULUTÜRK Başkanlığında, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila AYDINER’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BULTÜRK’ten Başkan AYDINER’e Hayırlı Olsun Ziyareti

31 Mart’ta 2019’da yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde ikinci kez BAYRAMPAŞA Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Atila AYDINER’i, BULTÜRK Başkanı ve ekibi hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

ULUTÜRK: Bizler burada Belediye Başkanlığı seçilmenizden dolayı tebrik ediyor ve yeni dönemde başarıların devamını diliyoruz. Bizler Sizlere güveniyor ve Sizlerin de bize güvenmenizi istiyoruz. Balkanlar özellikle Bulgaristan konusunda her zaman emrinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. İnşallah bu dönemde birlikte Bulgaristan’da yaşayan kardeşlerimize de hizmet etme imkanı buluruz. Başkanlığınız süresince yaptığınız başarılı çalışmaların devamını dilerim. dedi.

Atila AYDINER: Ziyaretinizden dolayı son derece memnun oldum. Özellikle BULTÜRK öncülüğünde Bulgaristan Türklerinin teveccühünü kazanmak çok önemli. Bayrampaşa’ya hizmet ederken siz değerli BULTÜRK yöneticileri sizlerin fikir, düşünce ve birikimlerinden mutlaka istifade edeceğiz. Bizi bu makama layık gören tüm Bayrampaşa halkımıza, azim içerisinde canla başla  yapacağımız hizmetlerimizde sizleri yanımızda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Ben de bu nazik ziyaretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin bildiği gibi bu bir bayrak yarışıdır ve yarış bitmiştir. Bayrampaşa’mıza yakışır olgunlukta bir seçim süreci yaşanmıştır. Bundan dolayı diğer aday arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreç artık Bayrampaşa’ya hizmet sürecidir. dedi.
ve devam etti: Balkanlardaki çalışmalarda birlikte çalışmaya hazır olduklarını ve Bayrampaşa’mıza Meclis üyeleri ile birlikte bu ikinci döneminizde aşk ve şevk ile Bayrampaşa’ya yeni hizmetler getirmek için buradayız. Rabbim bizleri muvaffak etsin. Vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde sandığa giderek herhangi bir sıkıntı olmadan seçimlerimizi ilçemizde tamamlamış olduk. İnşallah güzel hizmetler ortaya çıkacaktır, inancımız tamdır. dedi.

Ardından BULTÜRK’ten gelenler ayrı ayrı söz alıp Başkan Atila AYDIENER’i tebrik ederek görevinde başarılar dilediler.

Ardından bu günün ölümsüzleştirmek için birlikte birer fotoğraf çektirerek ayrıldılar.
Bayrampaşa Belediye Başkanı AYDINER kapıya kadar uğurlarken birlikte çalışmamız için ne gerekirse yapmaya hazır olduğunu da Başkanımıza beyan ettiler.

Başkanımız ULUTÜRK’te Tekrar Belediye Başkanlığına seçilmiş olmalarından dolayı da görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Not: Katılanlar: Genel Başkanımız Rafet ULUTÜRK, Hüzeyin YILDIZ, Musa VATANSEVER ve Seydullah HALAÇ katıldılar.

Musa VATANSEVER
BULTÜRK 

Not: Katılanlar soldan sağ: Musa VATANSEVER, Hüzeyin YILDIZ, Belediye Başkanımız Atila AYDINER, Genel Başkanımız Rafet ULUTÜRK ve Seydullah HALAÇ katıldılar.

 Bu haber 124 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI